Projektmanagement

To czy projekt budowlany powiedzie się zależy głownie od tego, czy wszystkie komponenty do siebie pasują oraz czy znajdują się w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie. Jedno z największych wyzwań w fazie planowania. BIRCO/REA jest więc kompetentnym partnerem, współpracę z którym należy uwzględnić w fazie planowania i realizacji projektu. Zorientowane na obiekt: planowanie, doradztwo i kalkulacja. Nasi eksperci, zarówno pracownicy biurowi (na miejscu) jak i pracujący w terenie będą Państwa wspierać przy planowaniu i sporządzaniu kalkulacji aż do momentu konkretnej realizacji już na placu budowy. 

Zarządzanie jakością BIRCO Firma BIRCO dzięki nowoczesnej technice pomiarowej testuje materiały własne oraz dostarczane. Badania przeprowadzane są zarówno w naszych wewnętrznych jednostkach przeprowadzających testy jakości jak również w zewnętrznych, niezależnych placówkach nadzorujących. Dla powyższych celów istotnym było zawarcie umowy z niemieckim centrum badań i certyfikacji (niem. PÜZ BAU - Gesellschaft zur Prüfung, Überwachung und Zertifizierung von Bauprodukten und –verfahren). Na podstawie konsekwentnie przeprowadzanych testów rejestrujemy wszelkie istotne dane i dalej na ich podstawie sporządzamy raporty testowe.
 
Kontrola dostaw Przeprowadzamy pierwsze próbne badanie (zawarte w dokumentacji EMPG), kontrolę dostaw pod względem cech jakości oraz nadzorujemy dalszą jakość produktów również podczas ich wytworzenia. W ten sposób systematycznie przeprowadzane są kontrole procesów produkcji jak i kontrole naszych dostawców. Standard jakości, na którym mogą Państwo polegać.
 
Najlepsze materiały i proces przetwórstwa BIRCO dla produkcji swych rynien betonowych stosuje wyłącznie wysokiej jakości beton C 40/50. Rynny i pokrywy ze stali szlachetnej przygotowywane są ze stali gatunku V2A. Pokrywy żeliwne czarne-malowane zanurzeniowo i ocynkowane, ruszty metalowe ocynkowane. Nasze 4 milimetrowe ramy stalowe pokryte są warstwą cynku 70 µm i zamocowane w rynience. Gwarantuje to Państwu szczególnie wysoką odporność na obciążenia, długotrwałość i jakość.
 
Bezpieczeństwo jakości BIRCO Na podstawie nienagannej kontroli jakości, produkty BIRCO nie tylko odpowiadają wymogom stawianym przez normy EN, lecz certyfikowane są przez wiele instytucji przeprowadzających nadzór budowlany. Standard, który napawa nas dumą i który doskonalimy z każdym dniem.
Copyright © REA Kompleksowa Obsługa Inwestycji 2011.Strona wykonana przez doNETA.pl