Dobry pomysł jest początkiem sukcesu. Od ponad 80 lat specjalista w dziedzinie odprowadzania wody firma BIRCO Baustoffwerk Sp z o.o. z miejscowości Baden-Baden wiedzie prym szczególnie w odwadnianiu powierzchni. Firma należy do wiodących oferentów systemów rynnowych w Europie. Produkty rozprowadzane są przez własne biura dystrybucyjne w Niemczech, Francji, Krajach Beneluksu oraz poprzez partnerów dystrybucyjnych i licencjobiorców w łącznie 17 krajach. 

Przedsiębiorstwo w sposób wyważony rozwija globalne projekty odwadniania terenów odpowiadając tym samym na kluczowe kwestie środowiska, kompetencji, designu czy projektowania ogrodów, terenów zielonych i sportowych (GaLaBau), czemu towarzyszy każdy etap pracy od planowania po realizację. 

Tradycja. Założona w roku 1927 firma BIRCO Baustoffwerk Sp z o.o. bardzo szybko wyrobiła sobie markę w dziedzinie handlu materiałem budowlanym i węglem. Z początkiem lat pięćdziesiątych kierownictwo przedsiębiorstwa odkryło ogromny potencjał betonowych rynien odpływowych dla gospodarstw rolnych, których produkcja stała się teraz głównym celem spółki. Dopiero pionierska innowacja założyciela firmy - Fritza Birnbräuera nadała BIRCO nowy wymiar: rynny, po których można jeździć. W roku 1965 BIRCO jest pierwszym niemieckim producentem, który prezentuje na rynku rynny betonowe z pokrywą wykonaną z kraty. Moment ten zapoczątkował specjalizację BIRCO w stabilnym i przyjaznym dla środowiska systemie rynien w dziedzinie odwadniania powierzchni.

Niezawodność: Wiarygodność to charakterystyczna cecha BIRCO. Spełnianie oczekiwań, dotrzymywanie obietnic oraz pielęgnowanie współpracy. Wszystkie te cechy idealnie oddają charakter BIRCO. Dane słowo jest warte jakości. Konsekwentne zorientowanie na klienta jest 'bodźcem' do działania, celem jest optymalne sprostanie wymogom jakie stawiają partnerzy.

Innowacja: Know-how, pomysły i kreatywność są tym, co ożywia postęp. Rozwijanie koncepcji odprowadzania wody, urzeczywistnianie optymalnych rozwiązań, wskazywanie nowych dróg w dziedzinie odwodnienia powierzchni, które w pełni zaspokoją wszelkie wymagania. To podstawy, jakie BIRCO oferuje swoim partnerom.+ Kamieniem milowym sukcesu BIRCO w ciągłym doskonaleniu systemów jest przede wszystkim znalezienie idealnych rozwiązań dla rynien odprowadzających wodę wykonanych z betonu, ze stali oraz PEHD dla odprowadzania agresywnych substancji.

Jako prekursor w dziedzinie dopuszczalnych w budownictwie systemów rynien już od wielu lat BIRCO zajmuje się badaniem i rozwojem koncepcji odwodnienia dla przejmowania niebezpiecznych substancji. Duża ilość systemów przygotowana jest do produkcji seryjnej i oferuje - od dziesiątek lat - specjalne rozwiązania dla indywidualnych potrzeb: przykładowo dla odprowadzania niebezpiecznych środowisk (WHG-Ustawa o zasobach wodnych / koncepcja LAU). Ważny krok do przyjaznej dla środowiska przyszłości. BIRCO konsekwentnie opracowuje systemy bezpieczeństwa oraz wspiera tym samym aktualny „Baumanagement”. Całościowe odwodnienie powierzchni, dachów, fasad dopełniają atrakcyjności profilu BIRCO. Dla każdego sytemu stoją do dyspozycji różne warianty pokrycia. Stabilna konstrukcja żebrowa typu Steg-Guss, pokrycie kratowe z odlewu, ruszt żebrowy z różnymi wielkościami otworów, ruszty żebrowe i dziurkowane jak też designerskie pokrycia. Dostępne są również systemy odwadniające z zastosowaniem techniki światła LED.

Copyright © REA Kompleksowa Obsługa Inwestycji 2011.Strona wykonana przez doNETA.pl